Kıraç Otomotiv sizlerin satış öncesi ve sonrasında ihtiyaç duyabileceği bir çok durumu göz önünde bulundurarak alt yapısını geliştirmiş ve tüm işlemleri tek bir noktadan yapmanıza olanak sağlamıştır. Bu bağlamda yatırımlarını bu yönde yapmaktadır.

Firmamızda aracınızın beğenirken sunulan ekspertiz raporundan, aracınızı almak için kullanacağınız finansman alt yapısına satış sonrası plaka ve ruhsat işlemleri dahil olmak üzere kasko ve trafik sigortası işlemlerine kadar tüm hizmetler gerçekleştirilmektedir. Üstelik bu hizmetlerde herhangi bir komisyon alınmamaktadır.

Kıraç Otomotiv özellikle peşinatsız araba satışları üzerinde tecrübe sahibi olup, banka kredili veya elden taksitle ödeme seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Günümüz koşullarına göre daha esnek onay mekanizması ve evrak istemeyen altyapı ile finansman ihtiyaçları kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Sizinde bizden istemiş olduğunuz hizmet ve mutlaka olmalı dediğiniz işlemleri bize ileterek katkıda bulunabilirsiniz.

Kıraç Otomotiv Konya  olarak sizleri en uygun ödeme yöntemlerinize göre sizi araba sahibi yapmak için buradayız.
Sizlere iyi bir hizmet sunabilmek için  sektörde öncü firmalar ile çalışıyor ve sizlere teklif sunarken bunları göz önünde bulunduruyoruz.
Araçların alımından, temizliğine, finansman ile satışından sigortasına kadar bir çok hizmet için iş birliği yaptığımız firmalar mevcut.

Open chat